Na cestě ke změně

Toužíte jít vlastní cestou? Hledáte oporu pro trvalou změnu?

Pokud jste se ocitli na těchto stránkách, je pravděpodobné, že byste ve svém životě chtěli něco změnit, abyste se cítili šťastnější a spokojenější.
Nejspíš také patříte k lidem, kteří na sobě rádi pracují, i když vědí, že seberozvoj vyžaduje energii a čas. Velmi ráda Vás na Vaší cestě ke změně podpořím v roli průvodkyně, abyste na to, co všechno potřebujete pro větší spokojenost udělat, nebyli sami.

Zdá se Vám cestě ke změně těžká?

Jak dobře víte, cesta vedoucí k cíli mívá nejrůznější podobu. Některé její úseky jsou přímé a po rovině, na jiných se zadýcháme při klikatém stoupání do kopců, občas se také necháme zlákat odbočkami, které nás sice zdrží, ale objevíme díky nim nečekané obzory.

 

První krok ke změně

Žádnou cestu nelze zdolat jinak než postupnými kroky. Vaším prvním krokem ve chvíli, kdy uvažujete, zda se opravdu odhodlat a vykročit směrem ke změně, může být Pracovní list.
Připravila jsem pro Vás dvě podoby pracovního listu. Pracovní list na cestu ke skutečné změněPracovní list na cestě ke kreativitě a lehkosti v psaní. Vyzkoušejte sami, který z pracovních listů Vám bude víc vyhovovat. 

    Koučka, která píše. Autorka, která koučuje. 

    Podporuji lidi v seberozvoji a odvaze být sami sebou. Specializuji se na transformační koučink, který Vám pomůže uskutečnit trvalou změnu. Chcete se mě na něco zeptat? Napište mi na jitka@jitkahlouskova.cz. 

    Chcete se raději rovnou sejít?

    Je čas vydat se vlastní cestou.